TŁUMACZENIA

Zakres naszych specjalności jest bardzo szeroki, a dodatkowe specjalizacje naszych pracowników oraz kontakt ze specjalistami z różnych dziedzin (inżynieria, medycyna, marketing) zapewniają najwyższą jakość naszych tłumaczeń.

Tłumaczymy w następujących dziedzinach:

  • tłumaczenia biznesowe (korespondencja, umowy, statuty)
  • tłumaczenia techniczne
  • tłumaczenia prawne
  • tłumaczenia z branży IT
  • tłumaczenia marketingowe
Nasze tłumaczenia tworzą ludzie, a nie komputery

Za każdym tłumaczeniem wychodzącym z naszej firmy stoi człowiek. Oczywiście, wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie, które gwarantuje spójność przy tłumaczeniu większych pozycji. Natomiast nie używamy automatycznych translatorów, bo nic nie zastąpi wiedzy naszych specjalistów.

Standard wykończenia na miarę oczekiwań

Nasze usługi są na każdą kieszeń. Wybierz dla siebie jeden z wariantów:

a) wariant ekonomiczny – tłumaczenie tekstu w postaci pliki tekstowego lub dokumentu MsWord bez uwzględniania aspektu graficznego (układu stron, skanowania rysunku)

b)wariant premium – przygotowanie pliku z zachowaniem układu oryginalnego dokumentu

Za dodatkową opłatą możemy również przygotować Twoje tłumaczenie pod względem graficznym, jeżeli dysponujesz wyłącznie tekstem, a chciałbyś nadać mu formę 🙂

 

KOREKTA I REDAKCJA TEKSTU

Każdy z nas robi błędy. Jednak są sytuacje, kiedy w sposób szczególny nie możemy do nich dopuścić. Praca magisterka lub podanie o pracę z błędami? Lepiej unikać takich sytuacji, każdy pewnie się z tym zgodzi!

Co jest najbardziej niebezpieczne w dzisiejszych czasach? Często literówki. Bo przecież w teorii istnieją funkcję korekty w programach językowych, natomiast nie wszystko wyłamują i wręcz podpowiadają nam bezsensowne frazy. Nie wspominając o interpunkcji i gramatyce, która jest zmorą niejednego…

GENAU! wychodzi na przeciw wszystkim potrzebującym, oferując korektę wszystkich rodzajów tekstów – począwszy od tych szkolnych, skończywszy na umowach oraz tekstach technicznych. Pamiętaj: Forma musi iść w parze z treścią! Nie pozwól błędom umniejszyć wagi swoich tekstów.